15 května, 2024

Zavádíme SK45 Railing, cenově atraktivní variantu adaptivního roletového boxu SK45

Stínící technika


SK45 je jednou z našich nejoblíbenějších adaptivních rolet. V nové, úsporné variantě SK45 Railing by si nyní měla najít ještě více příznivců.

Abychom zvítězili nad konkurencí, musíme nabídnout více za stejnou cenu nebo náš produkt zlevnit, aniž bychom ztratili jeho funkčnost. Naše nová varianta SK45 Railing, dosahuje obou těchto cílů současně, nabízí plnou funkčnost za nižší cenu a vybízí ke koupi svým jedinečným designem zámku," vyjmenovává Sebastian Langer, produktový manažer výroby rolet.

Nejdůležitějším charakteristickým rysem SK45 Railing je jeho přijatelná cena, se kterou lze počítat bez jakýchkoli kompromisů v kvalitě nebo funkčnosti výrobku. Přidanou hodnotou je naopak zajímavý design. Zámek boxu připomíná design používaný u žaluziových boxů RAFF-i, který je investory vysoce ceněn.

SK45 Railing může být lakováno v libovolné barvě RAL. Nabízí se ve čtyřech rozměrech: 137 x 137, 165 x 165, 180 x 180 205 x 205 mm. Dostupnost integrované sítě proti hmyzu je třeba konzultovat s naším obchodním oddělením.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů