24 července, 2023

SWISSPACER Air. Ochrana izolačního skla

Okna


SWISSPACER Air je nový výrobek, který je pro mnoho uživatelů izolačních skel nepostradatelný. Jeho hlavním úkolem je regulovat tlak mezi skly a okolím. Chrání sklo před prasknutím a celou izolační skleněnou jednotku před deformací během přepravy a každodenního používání.

Izolační skla se používají stále častěji. Mohou výrazně zlepšit tepelnou a zvukovou izolaci. Při přepravě letadlem nebo v oblastech s velkými výškovými rozdíly však může docházet k tlakovým rozdílům mezi interiérem a exteriérem. To může být způsobeno také měnícími se povětrnostními podmínkami.

Tyto rozdíly mohou mít za následek rozbití zasklení a deformaci spojení. SWISSPACER Air tyto problémy účinně řeší.

– Díky této technologii si výrobci oken a dveří mohou být jisti, že jejich zboží dorazí k zákazníkovi v pořádku a bude následně bezchybně fungovat a že společnost bude spojována se spolehlivostí – říká Michal Maciejewski, generální ředitel divize obchodu a nákupu.
SWISSPACER Air je kovová objímka, která je opatřena specializovanou membránou. Tato součást umožňuje řízenou výměnu plynů mezi komorou a okolím, čímž se vyrovnávají úrovně tlaku. Použití tohoto prvku zabraňuje pronikání vodních par, které by následně mohly negativně ovlivnit životnost zasklívacích paketů, zejména vnitřních nízkoemisních vrstev.

Výrobek nabízí lepší zvukovou izolaci díky použití širších komor mezi skly. Hluk lze snížit až o 20%.

SWISSPACER Air znamená pro distributory a stavebníky pocit jistoty. Bez ohledu na to, kde a jak jsou jejich výrobky přepravovány a kde jsou používány, nebudou ohroženy změnami tlaku. Zájemci o použití izolačních skel v místech s velmi vysokou nadmořskou výškou a v oblastech s velkými teplotními výkyvy by měli považovat SWISSPACER Air za nezbytný prvek svých objednávek.


Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067