28 srpna, 2023

Soukromí a design díky Planibel Dark Grey

Dekorativní sklo


Sklo Planibel Dark Grey je další novinkou v sortimentu Eko-Okna. Jedná se o 6 mm silnou tabuli skla, kterou lze instalovat na téměř neomezený počet míst. Díky své tmavé barvě a nízké průsvitnosti umožňuje navodit intimní atmosféru.

Planibel Dark Grey se vyrábí v Evropě z nejkvalitnějších materiálů. Sklo je tónované ve hmotě, nikoli na povrchu, takže barva je intenzivní a nebledne. Použití panelů s již zmíněnou univerzální tloušťkou 6 mm pomáhá vytvářet stěny, ale také skla ve vstupních dveřích.

Výrazným prvkem tohoto návrhu je bezesporu barva. Antracitová je v módě již několik let, protože se dokonale hodí k minimalistické estetice, v níž jsou zařízeny interiéry. Je to také velmi praktický odstín, protože se dobře kombinuje s většinou ostatních barev, a navíc na něm nejsou vidět nečistoty. Tmavě šedá ve skle dodává soukromí, které je v malých prostorách moderních domácností a kanceláří často obtížné najít.

– Tato skla lze použít v efektním nadsvětlíku vchodových dveří a lze je ideálně kombinovat s řadou Ekoline. Skvěle se budou vyjímat také v aktuálně módních sprchových koutech bez sprchových vaniček nebo zábradlích v budovách s moderním charakterem – říká Marzena Bauerek, vedoucí marketingu společnosti Eko-Okna. – Tyto nápady doporučujeme našim obchodním partnerům, ale na internetu se setkáváme i s alternativními způsoby použití tohoto skla ve stolech, policích nebo dveřích skříní. Planibel Dark Grey je odpovědí na potřeby dnešního trhu s vysoce individualizovaným interiérovým designem – dodává.

Tento výrobek se vyznačuje také velkým počtem úprav, které lze na povrchu provést. Kromě toho lze sklo kalit a zvýšit tak jeho odolnost proti mechanickému poškození a teplotním změnám až devětkrát oproti základní verzi.

Pro nabídku a dostupnost tohoto výrobku kontaktujte prosím obchodní oddělení.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů