15 září, 2023

Solární rolety Vaši zákazníci se ptají, my odpovídáme

Solární rolety


Nikdo si již nedokáže představit, že by v jeho projektu chyběly venkovní rolety nebo fasádní žaluzie. A tak i když u novostaveb nemusí být problém je nabídnout, při výměně oken tomu tak může být – zejména pokud zákazník potřebuje elektricky ovládané rolety. Vždyť jejich instalace vyžaduje přívod elektrické energie, což znamená kování ve zdech a další náklady pro zákazníka. Existuje tedy alternativa k motoricky ovládaným roletám? Ano, solární rolety!

Rolety na solární pohon není třeba připojovat k elektřině, a proto jsou ideální:

Je třeba říct, že tyto rolety jsou na trhu poměrně novým řešením, které si získává stále větší oblibu. Při navrhování solárních rolet je proto třeba mít na paměti, že zákazníky je třeba o takovém řešení přesvědčit. A to se podaří pouze tehdy, pokud jim odpovíte na jejich otázky.


Jaká je záruka na solární pohon?

Jako příklad uveďme společnost Somfy, jejíž solární řešení mají 7letou záruku na:

Stojí však za to zdůraznit, že jejich životnost je mnohem delší. Například – životnost solárního panelu u pohonu RS 100 Solar io přesahuje 20 let.

Chcete se dozvědět více? Přejděte sem.


Fungují solární rolety i v zimě?

Ano. Například v pohonech od společnosti Somfy – aby solární rolety fungovaly, potřebují pouze přístup k přirozenému světlu, nikoli ke slunci. Navíc tyto rolety mohou fungovat minimálně 45 dní v úplné tmě.


Jak lze řídit solární rolety?

Konfigurace, servis a monitorování rolet se solárním pohonem se neliší od rolet s elektrickým pohonem. Pokud se rozhodnete pro solární pohon od společnosti Somfy, můžete jej spravovat prostřednictvím aplikace TaHoma®. Díky ní můžete snadno navrhnout zákazníkovi – jeho vlastní inteligentní dům od rolet až po garážová vrata.

Chtěli byste dnes do své nabídky přidat solární pohony? eko4u vám pomůže připravit cenovou nabídku pro vaše zákazníky.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů