25 září, 2023

Solární novinka od Somfy

STÍNÍCÍ TECHNIKA


Správná volba motoru externí rolety může přinést senzační výsledky. Zvolte si nový solární pohon Somfy RS100 io a spojte úsporu peněz s ochranou svého domu díky neinvazivní instalaci. Užijte si tichý provoz svých rolet.


Intuitivní a tichý

Pohon můžete ovládat pomocí telefonu. V aplikaci TaHoma®, která umí pracovat s nejoblíbenějšími hlasovými asistenty na trhu, je možné uložit konkrétní pracovní scénáře. Rychlost pohonu je také nastavitelná a stav baterie lze sledovat v reálném čase na telefonu. 

Somfy RS100 io je vybaven tlumeným mechanismem, který při otevírání a zavírání rolet hladce klouže.


Ekonomický a ekologický

– Motor na solární pohon je jednou z nejzajímavějších novinek letošní sezóny. Baterie vydrží mezi nabitími až 45 dní a během této doby nevyžaduje připojení k napájení. To je pohodlné a nemusíte se starat o to, zda slunce v poslední době svítí dostatečně jasně. Samotné rolety navíc umožňují v létě ušetřit na klimatizaci – říká Marzena Bauerek, vedoucí marketingového oddělení.


Nieinwazyjny i sprawdzony

Napędnie wymaga doprowadzania kabli elektrycznych, przez co ściana pozostaje nienaruszona. Mechanizm nadaje się znakomicie do odnawianych budynków, gdzie kładzenie nowych przewodów jest problematyczne. W ten sposób instalacja RS100 io może odbyć się w dowolnym miejscu, jeśli tylko jest wystarczająco nasłonecznione.

RS100 io pracuje w sposób bezpieczny. Potrafi zareagować na uderzenie w przeszkodę w czasie pracy, a kiedy płaszcz rolety przymarznie do parapetu, nie będzie próbował go oderwać na siłę, ryzykując awarią. Ostatnia z tych funkcji to tak zwane zabezpieczenie przed oblodzeniem.

Napęd jest objęty 7-letnią gwarancją producenta.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů