06 května, 2024

Roto NX: systém kování pro velká a těžká okna z PVC

kování


Dnešní domy jsou otevřené do okolí. Chybí jim ploty a prosklení může být opravdu obrovské. Nové kování Roto NX umožňuje navrhovat působivá okna z PVC a dřeva.


Moderní architektura je o skleněných stěnách

Nové požadavky, které přináší technologie Smart Home, současné architektonické trendy a rostoucí očekávání v oblasti úspory energie a snadného používání, staví před výrobce oken nové výzvy. V reakci na tyto potřeby byl vyvinut inovativní systém kování Roto NX, který rodině poskytuje bezpečnost, pohodlí a minimalistický design pro velká a robustní okna.


Standardní nosnost až 130 kg

Kování Roto NX umožňuje vytvářet prostorné interiéry s nadprůměrně velkými okny. S tímto systémem mohou jednotlivá křídla oken a balkonových dveří při použití standardních výrobních komponentů vážit až 130 kg. Vylepšené závěsy unesou hmotnost konstrukce i při velkých zasklívacích paketech. Umožňují konstrukci oken od podlahy ke stropu. Maximální hmotnost křídla s kováním Roto NX je až 150 kg ve variantě na míru.


Propracovaný design do posledního detailu

Jedinečný vzhled hardwaru Roto NX je patrný jak z dálky, tak z blízka. Závěsy ve standardním provedení v matně stříbrné barvě jsou opatřeny povrchovou úpravou Roto Sil, která je mimořádně odolná proti poškození. V každé variantě vypadají elegantně a jednoduše. Nad křídlem nejsou žádné výstupky a nejsou vidět žádné šrouby. K dispozici je mnoho barev krytů, které ladí s barvou kliky nebo profilu rámu, a široká nabídka dalších možností umožňuje zvolit neobvyklé tvary oken, například obloukové. Kování lze použít pro projekty revitalizace.


Dobré mikroklimatické podmínky a pohodlné ovládání

Kování systému Roto NX jsou vzájemně dokonale sladěny, takže otevírání velkých a těžkých oken nevyžaduje velkou námahu. Nastavením kliky do polohy 45 stupňů "nahoru", tj. do režimu mikroventilace, je zajištěn čerstvý vzduch a zdravé mikroklima pro uživatele. Kromě toho každodenní používání usnadňují snadno použitelné funkce, jako je zámek kliky a balkonová západka. Otevírání velkých a těžkých oken a balkonových dveří je snadné i pro starší osoby a děti.


Zabezpečení domácnosti i při sklopených oknech

Roto NX vám poskytne jistotu klidného spánku díky pevnému zabezpečení proti vloupání. Dodatečná funkce inovativního bezpečnostního sklápění TiltSafe s třídou RC2 zajišťuje ochranu, i když je okno odklopené. Výklop o 65 mm stačí k tomu, abyste si mohli užívat čerstvého vzduchu a klidu. Funkci proti vloupání zajišťují ocelové úderníky, uzamykatelné kladky a uzamykatelná klika.


Trvanlivost po mnoho let

S kováním Roto NX si můžete být jisti, že vaše okna vydrží dlouho bez poruchy. Díky inovativní povrchové úpravě Roto Sil Level 6 jsou spojovací a posuvné prvky chráněny proti korozi i při intenzivním používání.

Pro podrobnosti a objednání nejlepšího kování pro výklopně-kyvná plastová okna se obraťte na svého account manažera.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů