26 září, 2023

Reliéfní dveřní panely EkoGreen, spodní panely, nástavce a okenice – nyní je k dispozici kompletní sada výrobků v italském stylu

Dveře


Úžasný vchod si zaslouží každý dům, kancelář i byt. Nyní představujeme rozsáhlou nabídku reliéfních panelů a kompatibilních nástavců, spodních panelů a vnitřních okenic. Vše s nejlepším provedením a péčí o přírodu.

EkoGreen je značka spojující ekologii a udržitelnost v jedinečné atraktivní podobě inspirované klimatem italského poloostrova. Reliéfní panely dveří a doplňkové spodní panely (Sottotraversi), boční nástavce a vnitřní okenice (Scuretti) vždy zaujmou přirozenou krásou, kterou lze nesčetnými způsoby přizpůsobit vašemu vkusu.

– Na reliéfní výplně dveří klademe velký důraz především proto, že jsou odpovědí na potřeby našich zákazníků – zdůrazňuje Maciej Zajda, náš specialista nákupu. – Máme zde co do činění s opravdu netradičním výrobkem. Dveře jsou stylově ohromující. Jsou k dispozici s širokou škálou různých povrchových úprav, jako jsou měděné, hliníkové a kamenné vložky, a zasklení s použitím bezpečnostního skla 33.1. Kompatibilní jsou spodní panely, nástavce a vnitřní žaluzie, všechny s vynikajícími tepelnými a ekologickými vlastnostmi.

Použité technologie mají velký význam pro estetiku a použitelnost, které EkoGreen nabízí. Samotný název odkazuje na mimořádné ekologické vlastnosti řešení. Všechny výrobky EkoGreen jsou založeny na deskách Hydro Exterior HDF, které mají lepší tepelné vlastnosti a vyšší odolnost proti vodě. Dveře, nástavce a spodní panely jsou vyplněny materiálem XPS, což znamená zvýšení tepelné izolace až o 40% při současném snížení hmotnosti výrobků přibližně o 30% ve srovnání s běžnými návrhy dostupnými na trhu.

– Všechny prvky EkoGreen jsou chráněny fóliemi používajícími technologii PVC-Acrylic. Toto vícevrstvé krytí zaručuje odolnost proti mechanickému poškození, široký rozsah teplot a umožňuje dokonce vytvářet trojrozměrné dekorace. – vyjmenovává výhody EkoGreen pan Maciej a dodává: – EkoGreen bude těšit oko po mnoho let.

Odolné a esteticky přitažlivé panely dobře se uplatní v domácnostech v rustikálním stylu, zatímco velké množství vzorů, dýh a dekorů zajišťuje jejich kompatibilitu i s moderními, minimalistickými interiéry.

Dveřní panely, spodní panely a nástavce mají maximální tloušťku 48 mm. Okenice mají tloušťku 18 mm.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů