25 dubna, 2024

Protipožární systémy Aliplast s certifikací pro český trh

dveře


Ve společnosti Eko-Okna se snažíme splnit očekávání každého z našich 40 exportních trhů. Tentokrát máme dobrou zprávu pro české investory, protože právě v naší sousední zemi získaly čtyři výrobky Eko-Okna certifikát požární bezpečnosti.


Od této chvíle certifikát požární ochrany mají vnitřní dveře systému FR65 a FR90, ideální do interiéru i exteriéru. Nenosné příčky systémů Aliplast 65 a Aliplast 90 mají rovněž příslušné certifikáty.

Konstrukce na bázi systému FR65 se vyznačují třídou požární odolnosti EI30, zatímco konstrukce na bázi systému FR90 mají třídy požární odolnosti EI30 a EI60.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů