11 prosince, 2023

MB-86 EI a FR 90 EI se připojují k protipožárním systémům Eko-Okna

Dveře


K požárně odolným okenním a dveřním systémům, které již máme v nabídce, se nyní připojuje MB-86 EI a FR 90 EI, venkovní okenní systém a optimální řešení pro venkovní dveře.

Potřeba systémů požární ochrany každoročně roste, což souvisí mimo jiné s rostoucí hustotou zástavby ve městech. Naše společnost dosud v tomto ohledu nabízela dvě řešení, MB-60E EI a MB-78 EI, z nichž první bylo navrženo pro vytváření vnitřních příček a druhé především pro vnější příčky. Novinky v katalogu Eko-Okien jsou odpovědí na potřeby uváděné zákazníky v oblasti ještě lepší tepelné izolace než dříve a větší rozmanitosti při vytváření protipožárních příček.

– Zákazníci již dobře znají naše dva protipožární systémy: MB-60E EI a MB-78 EI, které umožňují vytvářet okna, dveře a nenosné příčky. Oba jsou velmi účinné při zastavení šíření požáru, ale potřeby trhu jsou větší – zdůrazňuje Michał Maciejewski, výkonný ředitel oddělení prodeje a nákupu, a dodává – Proto do naší nabídky zavádíme okna MB-86 EI, která mají nejen vylepšené tepelnětechnické parametry, ale nabízejí také otevíravé a výklopné kování, které dříve v protipožárních systémech chybělo.FR 90 EI zase nabídne především komfortní, funkční a velmi bezpečné vnější dveře.

První řešení vychází z oblíbeného systému MB-86, díky němuž lze okna použít i v energeticky úsporných budovách. Kromě vysoké tepelné izolace poskytují dobrou zvukovou izolaci a ochranu proti vloupání. Výrobky tohoto systému standardně vybavujeme kováním třídy RC2. Druhým systémem je rovněž návrh vybavený tepelnou vložkou, ale zaměřený především na vytváření jednokřídlých a dvoukřídlých vnějších dveří. Je kompatibilní s dalšími podobnými řešeními.

MB-86 EI lze použít k výrobě oken EI30 v souladu s normou PN-EN 14351-1+A2:2016. Tímto způsobem získáte výrobky, které současně splňují všechny zákonem stanovené požadavky na požární ochranu a snížení tepelných ztrát, a zároveň získáte oprávněný pocit péče o životní prostředí. FR 90 EI může splňovat i vyšší normu EI 90 a bude skvělým doplňkem k ostatním protipožárním řešením od společnosti Eko-Okna.


Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067