06 října, 2023

MasterLine 10: modernost a energetická účinnost v jednom okně

Okna


Návrh společnosti Eko-Okna kombinuje spolehlivou, minimalistickou estetiku s vysokou úrovní tepelného výkonu. Štíhlé profily systému se hodí do každého typu interiéru a propouštějí dostatek přirozeného světla.

Jedná se o okna, která se dokonale hodí ke stylu rodinných domů nebo veřejných budov. MasterLine 10 se vyznačuje vysokou precizností zpracování, a tím i odolností vůči mechanickým vlivům a různým povětrnostním podmínkám. 

Systém je vybaven tepelnou vložkou, díky čemuž je ideální pro energeticky úspornou a pasivní výstavbu. Součinitel prostupu tepla oken (Uw) může být u systému MasterLine 10 až 0,8*. Tepelné ztráty jsou proto nízké a náklady na vytápění se účinně snižují. Uživatelé si mohou užívat tepelný komfort, který jim usnadňuje odpočinek i práci. 

MasterLine 10 není jen technologie, ale také harmonický design. Štíhlé okenní profily v kombinaci s velkorysým zasklením působí minimalistickým a elegantním dojmem a propouštějí do interiéru dostatek přirozeného světla. Řešení vhodné pro každý styl.


Technické údaje:

Pro úplnou nabídku a dostupnost produktů kontaktujte prodejní oddělení.

* Výše uvedená hodnota Uw je určena pro referenční okno o rozměrech 1230 x 1480 mm a Ug = 0,5.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů