28 srpna, 2023

Jolly – stylová rolovaná síť proti hmyzu

sítě proti hmyzu


Radost z bezproblémového používání. Radost sledovat, jak dokonale ladí s elegantním designem interiéru obývacího pokoje. Tak lze stručně popsat Jolly, novou síťku proti hmyzu.

Nový návrh v katalogu Eko-Oken má ergonomický úchyt, který vede přes celou rukojeť a zajišťuje pohodlné otevírání a zavírání i pro děti.

– Síť proti hmyzu je ideální pro průchozí okna prosvětlující interiér. Je také ideální pro terasové dveře s rovným prahem. Jolly byla vytvořena pro často využívané místnosti. Její nízká, půl centimetru vysoká podlahová lišta zajišťuje bezpečnost a pohodlí při vstupu na terasu nebo balkon – vyjmenovává výhody Wioleta Wierzbicka, vedoucí výroby sítí proti hmyzu a ventilátorů renson ve společnosti Eko-Okna.

Práce s mechanismem je navzdory použitým zatahovacím pružinám velmi lehká. Díky bajonetovým klipům je montáž a demontáž Jolly velmi rychlá.

Kromě pohodlí a estetiky zaručuje síť proti hmyzu také těsnost a stabilitu. Má kolejnice, které se zasouvají do bočního profilu. Síť je vyrobena z pevného skelného vlákna a dodává se v černé a šedé barvě. Rám je vyroben z extrudovaného hliníku. Může být lakován v různých barvách RAL nebo v odstínech dřeva.

Maximální dostupná šířka rámečku je 1600 mm. Výška se pohybuje mezi 1400 mm a 2800 mm. Upozorňujeme, že výška musí být větší než šířka.

Pro podrobnější informace o výrobku a jeho variantách se obraťte na obchodní oddělení. Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli o nabídce a ověřili si jejich dostupnost.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů