14 června, 2023

Glass Barrier – užijte si výhled bez překážek

Okna


Glass Barrier je inovativní řešení v podobě skleněných balustrád, které vám umožní vychutnat si krásný výhled z balkonu nebo terasy a zároveň zajistí bezpečnost.

Jedním z důležitých prvků, na které se při výběru balustrád zaměřujeme, je nosnost. Chceme nejen, aby výrobek vypadal esteticky, ale také aby byl pevný a bezpečný pro uživatele. Glass Barrier je výrobek s pevnou konstrukcí, vyrobený z vrstveného tvrzeného skla, který chrání před vypadnutím.

– V naší společnosti věříme, že si každý zaslouží bezpečný a funkční domov. Proto jsme do naší nabídky zařadili skleněné balustrády Glass Barrier, které splňují nejvyšší standardy kvality a jsou vhodné pro lidi, kteří hledají moderní a bezpečné řešení – říká Marzena Bauerek, vedoucí marketingového oddělení.

Balustrády Glass Barrier jsou k dispozici v hliníkových a PVC systémech a mají různé rozměry – šířku do 3 metrů, výšku 300 mm a 900 mm u hliníkových systémů a 900 mm a 1000 mm u PVC systémů. Skleněná výplň může být vyrobena z čirého nebo matného skla o tloušťce od 12 do 22 mm a její horní hrana může být chráněna hliníkovou lištou. Skleněné balustrády se montují přímo na okenní profily v jednokřídlých a dvoukřídlých konstrukcích a dodávají se zákazníkovi v hotové podobě.

Glass Barrier je ideálním řešením pro ty, kteří oceňují moderní a funkční řešení. Robustní konstrukce a kvalitní sklo poskytují ochranu proti vypadnutí a zároveň umožňují volný průchod světla do interiéru. Skleněné balkony se osvědčí v různých typech místností včetně bytů, kanceláří a dalších veřejných prostor.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů