28 září, 2023

evolutionDrive Plus+: inovativní posuvný systém PVC

Posuvné systémy z PVC


Prostorné, plné světla a místa pro naše designové nápady – to jsou charakteristiky interiérů, ve kterých se evolutionDrive Plus+ objevuje.

Robustní konstrukce spolu s kováním, které zlepšuje přítlak křídla k rámu, zajišťuje systému evolutionDrive Plus+ dlouhou životnost a vysokou těsnost. Díky tomu nové posuvné řešení je v našem sortimentu zárukou úspory energie a uživatelského komfortu.


Účinná tepelná izolace

evolutionDrive Plus+ se vyznačuje dobrými tepelnými vlastnostmi. Jeho Uw je pouhých 0,89 W/m²K*, čehož je dosaženo především díky pětikomorové konstrukci křídla a zasklení do 49 mm.

Speciální kování zajišťuje zvýšený přítlak křídla k rámu po celém obvodu, což zabraňuje ztrátě vzduchotěsnosti a úniku tepla. Úroveň těsnosti zvyšují také shodná těsnění na obou křídlech.

– Klika může být nastavena do zavřené polohy s libovolnou polohou křídla. Systém tak umožňuje zlepšit větrání vytvořením malé mezery. Jedná se o skvělý vstup pro naše domácí mazlíčky – říká Roman Bober, produktový manažer společnosti Eko-Okna.

evolutionDrive Plus+ je ideální volbou pro ty, kterým záleží na energetické účinnosti jejich domu.Robustní a přátelská konstrukce

V našem novém systému jsme použili uzavřené výztuhy z pozinkované oceli o tloušťce 1,5 mm a 2,5 mm. To umožnilo zvýšit odolnost konstrukce a použít velká křídla o ploše až 4,8 m².

– Díky speciálně zvolenému kování a samotné konstrukci systému můžeme nabídnout nejdůležitější výhody špičkových posuvných systémů HST při výrazně nižší hmotnosti celého řešení. Díky tomu jsme získali posuvný systém, který se velmi snadno ovládá – říká Roman Bober.

"Robustní" v tomto případě neznamená "obtížně ovladatelná". evolutionDrive Plus+ se otevírá bez větší námahy, takže je vhodný pro každého, včetně seniorů nebo osob se zdravotním postižením.


Snadná instalace a estetický vzhled

Výrobou systému evolutionDrive Plus+, jsme zajistili snadnější instalaci a také jsme snížili potřebu servisu. Nízké profily zajišťují lepší osvětlení místnosti.

– Použití hladkého svaru V-Super dodává našemu systému atraktivní vzhled, který dokonale zapadne do různých stylů interiéru – říká Marzena Bauerek, vedoucí marketingu společnosti Eko-Okna.

Pro podrobnou nabídku a ověření dostupnosti produktu kontaktujte svého prodejního poradce.

*pro Ug = 0,5, s použitím SWISSPACER Ultimate a rozměry oken 1480 x 2180 mm

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů