28 května, 2024

Doplňte COR Vision Plus o kryté pohony Geze

Posuvné systémy


Do naší nabídky zavádíme plně automatické pohony, díky nimž bude otevírání křídel COR Vision Plus velmi snadné.

COR Vision Plus je moderní posuvný systém, ve kterém plocha skla dosahuje až 94 %. Tato hmotnost znamená, že pohyb a otevírání křídel za účelem větrání bytu nebo přemístění zahradního nábytku na terasu může být obtížné. S ohledem na takové situace byl vyvinut automatický pohon, který usnadní život všem fanouškům COR Vision Plus.

Pohon má displej, díky němuž můžeme naprogramovat systém, přesně určit začátek a konec pohybu každého křídla a polohu zamykání. Na displeji se také zobrazí chybové zprávy.

Na výběr máme verze se dvěma schématy zavírání, XO a XX. Zavírání lze ovládat pomocí aplikace, která funguje v systémech Android a iOS. 

Jaké požadavky by měl splňovat samotný posuvný systém? – Nové řešení je ideální pro křídla o hmotnosti mezi 400 a 700 kg a maximálních plochách křídel, říká Michał Obrusnik, produktový manažer pro hliník ve společnosti Eko-Okna.

Pro ty, kteří potřebují dodatečné bezpečnostní opatření, byl připraven volitelný senzor, který se montuje na strop, rám nebo stěnu.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů