10 června, 2024

Despiro Retro Line: Objevujeme klasiku znovu

Dveře


S hrdostí představujeme nejnovější kolekci dveřních panelů Retro Line pro již dobře známé dveře Despiro.

Tato nová série, která spojuje nadčasový půvab s moderní funkčností, nabízí dokonalý doplněk pro každou fasádu, od moderních budov po historické činžovní domy.

Čím se vyznačují panely Despiro Retro Line? „Hliníkové retro vzory s frézovanými dveřními výplněmi umožňují dokonalou reprodukci řezby klasického dřeva a dodávají domu jedinečný nádech," říká Michał Obrusnik, produktový manažer pro hliník.

Široký výběr variant zajišťuje, že dveře lze přizpůsobit různým architektonickým stylům. Díky nadčasovému designu a jedinečným detailům jsou tyto dveřní výplně ideálním řešením pro jakýkoli projekt. Hodí se jak pro moderní minimalistické interiéry, tak pro historické činžovní domy, které potřebují obnovit svůj vzhled, aniž by ztratily svůj tradiční půvab.

Náš prodejní tým čeká, aby vám pomohl vybrat perfektní volbu pro jakýkoli projekt.

Veškeré informace o nových Despiro Retro Line jsou k dispozici na naší znalostní platformě benefit.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů