26 dubna, 2024

Designový a univerzální SMART-SLIDE NEO, nový posuvný systém

POSUVNÉ SYSTÉMY


Éra velkých prosklených ploch, štíhlých konstrukcí a snadného přístupu do zahrady pokračuje v nejlepším a ve společnosti Eko-Okna reagujeme na potřeby našich zákazníků a čteme recenze uznávaných architektů. Vysoce ceněný model SMART-SLIDE NEO proto nemohl chybět ani u nás.


Luxus a ekonomika jdou ruku v ruce

Prosklené stěny a posuvné skleněné dveře si spojujeme s kancelářskými budovami nebo velmi drahými byty, ale tento pohled se rok od roku dynamicky mění a SMART-SLIDE NEO je toho nejlepším příkladem. 

Minimalisticky krásný systém díky jednoduchosti zpracování a malému počtu úzkých profilů umožňuje vyrábět produkty rychle, ale zároveň s důrazem na každý detail.

– To šetří čas a náklady nejen nám jako výrobci. Konečný zákazník si může vybrat špičkový produkt a užít si interiér plný světla – říká Sebastian Zieliński, Senior Technolog – technický poradce společnosti Eko-Okna.


Světlo v kubistickém rámu

Dostatečné denní světlo je nejen zákonným požadavkem, ale především spojencem pohodlného bydlení. U systému SMART-SLIDE NEO je standardem prosklená stěna o šířce až 4 metry nebo výšce 2,5 metru. Obdivovat výhled však není všechno. Jedno křídlo zůstává nehybné, zatímco druhé otevírá interiér do zahrady.

Šířka profilů umožňuje použití velkých zasklení. Tvar profilů zde však hraje prim a odlišuje výrobek od konkurence.

– Forma je zde nejdůležitější. Máme ostré úhly a symetrii, která připomíná kubistické malby. To dává efekt lehkosti, ale také přitahuje pozorovatele – říká Przemysław Bieda, ředitel polského obchodního oddělení společnosti Eko-Okna.


Ochrana planety a snadné použití

Díky zasklení o šířce až 52/54 mm, obvodovému těsnění a nízké instalační hloubce (154 mm) se systém hodí do každého energeticky úsporného domu a kanceláře. Investor také sníží náklady na vytápění a klimatizaci objektu. 

Uživatele potěší snadnost použití. Toto posuvné okno na kolejnici se pohybuje velmi hladce a uzamykací body zvyšující bezpečnost nám dávají klid. 


Nepostradatelný v kuchyni

Konečně tu máme něco, co změní vaše myšlení o kuchyni. Dosud byly posuvné systémy v kuchyni jen výstupem na terasu, ale SMART-SLIDE NEO nám pomáhá i při navrhování kuchyňských oken.

– Nepraktické použití, ale poskytující dobré osvětlení pracovní desky, tradiční okna překážela při domácích pracích, když bylo nutné při vaření větrat místnost. Posuvný systém tento problém odstraňuje a pohyblivé křídlo nám umožňuje rychle vpustit čerstvý vzduch bez obav ze zranění – dodává Przemysław Bieda

Kontaktujte svého obchodního zástupce pro podrobnosti a objednání SMART-SLIDE NEO.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů