06 listopadu, 2023

Ciao, Milano! Eko-Okna se chystá na Made Expo 2023

Veletrh


Od 15. do 18. listopadu se v Miláně uskuteční mezinárodní veletrh Made Expo 2023. Jedná se o jednu z největších akcí stavebního průmyslu v Itálii, na které se setkávají přední výrobci stavebních a truhlářských výrobků. Budeme tam také!

Do Milána přijedou zástupci několika stovek stavebních firem z desítek zemí. Abychom na jejich pozadí vynikli, postarali jsme se o originální vzhled našeho stánku. Loňský motiv stodoly nahradily obrovské lamely, které tvoří pavilon. Zvolili jsme černou a bílou barvu, abychom zdůraznili elegantní charakter našich výrobků.

– Černobílý pavilon společnosti Eko-Okna, charakteristický pro jubilejní rok, bude mít 160 m2 a bude vyzdoben rostlinami v odstínech oranžové a červené barvy, které připomínají podzimní čas – říká Alina Staniszewska, zástupkyně vedoucího marketingu společnosti Eko-Okna.

Naším záměrem je ohromit návštěvníky nejen estetickou stránkou. Bereme s sebou všechny typy výrobků Eko-Okna, takže ukážeme komplexnost naší nabídky. Trhy v jižní Evropě potřebují řešení přizpůsobená středomořskému, vytříbenému vkusu a vysokým teplotám, které zde panují po většinu roku.

– Nebudou chybět jak bestsellery, tak novinky. Vezeme s sebou mimo jiné renovační systém montáže garážových vrat INFINITI ZERO. Ten se dobře osvědčuje v tunelových garážích oblíbených v Itálii. Návštěvníci pavilonu uvidí také reliéfní panely a okenice. Ty chrání obyvatele domu před sluncem a zdobí interiéry – zmiňuje Adrianna Piwowarczyk, projektová manažerka společnosti Eko-Okna.

Pro distributory, kteří se k nám do Milána připojí, jsme připravili 400 volných vstupenek. Zeptejte se na vstupenky svého obchodního manažera.

Budeme v hale 1, stánek C22 C30 D21 D29. Zodpovíme vám dotazy týkající se naší nabídky a podmínek. Představíme také naše vlastní nástroje pro e-commerce.

Zveme vás ke sledování našich sociálních sítí, kde budete moci sledovat reportáže z Made Expo.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů