03 listopadu, 2023

Výprava servisních techniků Eko-Oken do 2164 m n. m.

Okna


Servisní technici společnosti Eko-Okna se koncem října 2023 vydali na jedinečnou cestu na chatu Guttenberghaus v nadmořské výšce 2164 m v Salcburských Alpách v rakouském Ramsau am Dachstein.

Úkolem našich talentovaných techniků Michała Miczka a Aleksandra Mierzwy byla instalace vyrovnávacích ventilů do oken. Díky jejich odhodlání a zkušenostem se jim to podařilo hned při první návštěvě horské chaty.

Přesto je důležité zmínit, že se na místo dostali částečně pěšky a šli s vybavením a potřebným materiálem k provedení opravy 2,5 hodiny nahoru a dolů.

To potvrzuje, že náš tým je připraven čelit i těm nejnáročnějším výzvám.

Sledujte naše novinky a čtěte o dalších dobrodružstvích servisních techniků společnosti Eko-Okna.

Sdílejte

Podívejte se také na

Eko-Okna S.A.
Kornice, ul. Spacerowa 4
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP: 6391813241, KRS: 0000586067

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, smartphone atd.), která webový prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte webové stránky na internetu. Informace o zpracování Vašich osobních údajů